1. Головна
  2. Новини
  3. Нашим клиентам
  4. Master Service Electro на Plug-in Ukraine 2021: підсумки

Master Service Electro на Plug-in Ukraine 2021: підсумки

Автор: 668

 

14-16 вересня відбулася п’ята міжнародна виставка електротранспорту Plug-in Ukraine 2021. Відвідувачі івенту мали змогу ознайомитися із плагін-гібридами, електромобілями з Китаю, електричними велосипедами та скутерами. Компанія Master Service Electro презентувала на виставці спеціалізований сервіс для електромобілів та гібридів, а також декілька нових розроблень від інженерів власного R&D центру.

За словами організаторів, Plug-in Ukraine 2021 зібрала понад 3000 відвідувачів. Уже планується організація події в наступному році.

Що було представлено на стенді Master Service Electro

Як казали раніше, на стенді MSE були презентовані власні розроблення від інженерів компанії, а саме:

  • батарея 45 kWh для Nissan Leaf, створена на елементах Tafel,
  • додаткова батарея 20 kWh для Nissan Leaf, створена на елементах LG,
  • плата BMS для кастомних батарей Nissan Leaf,
  • CAN міст.

Також відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися з ексклюзивними послугами від першого спеціалізованого сервісного центру для електромобілів та гібридів:

Найбільший попит серед гостей стенду зібрали приклади модернізації електроустаткування електромобілів. А саме, основна 45 kWh та додаткова 20 kWh батареї на Nissan Leaf.

 

Тенденції вітчизняного ринку електромобілів

Судячи з попиту на нові рішення високовольтних батарей та зацікавленість у партнерстві серед власників СТО та автопарків, ринок електротранспорту України в пошуках внутрішніх виробників та спеціалізованих сервісів. Також окремо варто зазначити попит на технічне обслуговування електромобілів із Китаю, що останнім часом активно потрапляють на наш ринок.

Якщо у вас є питання щодо технічного обслуговування електромобілів або збільшення запасу ходу, телефонуйте майстру-приймальнику Master Service Electro: 0671606976

Мастер Сервис