1. Головна
  2. Новини
  3. Акции
  4. Відключення екологічних систем зі знижкою

Відключення екологічних систем зі знижкою

Автор: 101

 

Фізичне відключення екологічних систем до кінця року зі знижкою 20%.

Акція діє на такі послуги:

Коли авто нове, то в нього майже немає проблем. Але з часом, навіть при бездоганному догляді, деякі системи вичерпують свій ресурс. І замість допомоги, стають загрозою для автомобіля. Це, зокрема, стосується екологічних систем. Їх мета – вберегти довкілля від забруднень, які містяться у вихлопних газах. Але з часом ці забруднення накопичуються всередині автомобіля та починають заважати йому працювати.

Якщо у вашого авто знизилась потужність, підвищилась витрата палива, на панелі з’явилися помилки P0420 та P0430 – значить треба перевірити екологічні системи. Якщо цього не зробити, то на вас чекають великі неприємності:

  • в якийсь непередбачуваний момент ви взагалі не зможете завести авто, бо електронний блок керування відключить можливість керувати авто через несправні екологічні системи;
  • з'являється ризик потрапляння твердих частинок до циліндрів двигуна, що загрожує дороговартісним капітальним ремонтом.

То ж, не зволікайте з діагностикою, щоб своєчасно допомогти своєму авто.

На жаль, заміна екологічних систем доволі дороговартісна процедура, але існує альтернативне рішення: фізичне видалення, заглушка та внесення коригування у програмне забезпечення вашого авто. Довірити таку серйозну процедуру краще професіоналам Master Service.

Наші досвідчені спеціалісти перевірять стан екологічних систем вашого авто, якісно та обережно проведуть фізичне видалення або заглушку, та внесуть коригування у програмне забезпечення автомобіля. На всі наші роботи даємо гарантію.

Чекаємо вас у Master Service. Залишайте заявку на діагностику:

Діагностика сажового фільтра

Діагностика клапана EGR

Діагностика вихрових заслінок

Діагностика каталітичного нейтралізатора

Мастер Сервис