1. Головна
  2. Новини
  3. Акции
  4. Знижка до 40% на запчастини Fast, Mobis, GM до кінця січня 2022

Знижка до 40% на запчастини Fast, Mobis, GM до кінця січня 2022

Автор: 135

Якщо вам потрібні нові запчастини для вашого авто – встигніть придбати оригінальні деталі у Master Service зі знижкою до 40% до кінця січня.

Зробіть вдалу покупку з 22.12.21 по 31.01.22, адже ми знижуємо ціни на певні запчастини американських, італійських та корейських виробників.

В акції беруть участь оригінальні деталі для автомобілів від ТМ Fast, Mobis, GM. Ми пропонуємо великий вибір сертифікованих запчастин та комплектуючих від міжнародних компаній із багаторічним досвідом виробництва.

Master Service є офіційним дистриб'ютором продукції ТМ FAST в Україні. Запчастини FAST перевіряються на всіх етапах виробництва, зокрема перед відвантаженням зі складу. Вся продукція сертифікована за стандартами TUV, ISO, EAC. Гарантія на запчастини FAST 6 місяців або 20000 км пробігу.

ТМ Mobis спеціалізується на виробництві запчастин для автомобілів Hyundai та Kia. Товари компанії випускаються під жорстким контролем якості, і відомі своєю надійністю та довговічністю. Master Service реалізує оригінальні запчастини ТМ Mobis, виготовлені за всіма стандартами якості.

Товари ТМ GM розробляються із застосуванням передових технологій, які забезпечують надійність та безпеку автомобіля. Вибирайте оригінальні запчастини ТМ GM в Master Service, які ідеально підходять вашому автомобілю, щоб виключити переробки, припасування, нещільності та стукіт.

Встигніть купити оригінальні запчастини за вигідною ціною до 31 січня 2022 року. Швидка доставка по всій Україні.

Обирайте акційні товари та комплектуючі у каталозі

 

Мастер Сервис