Ремонт насосів гідропідсилювача на СТО у Харкові

Безкоштовна діагностика

* Діагностика безкоштовна за умови проведення ремонту у нас

Строк ремонта від 2 годин до 1 дня

Свій склад запчастин для ремонта

Гарантія 6 міс або 20 тис. пробігу

Призначення насоса — створювати тиск оливи, нагнітати його у рульовий механізм і забезпечити циркуляцію в гідросистемі. У гідропідсилювачах керма, в основному, використовуються пластинчаті насоси — вони довговічні, при належному догляді за авто практично не зношуються, мають високий ККД.

Не дивлячись на відмінні експлуатаційні характеристики, насос ГПК теж ламається. ремонт насоса гідропідсилювача необхідний, коли:

  • підтікає олива;
  • кермо обертається туго;
  • з’явилися нехарактерні звуки з-під капоту.

Якщо ви помітили хоч б одну з цих ознак, звертайтеся до автосервісу. Невелика проблема, наприклад, зношені ущільнювальні елементи, може з часом загубити насос гідропідсилювача керма — ремонт в цьому випадку не обмежиться заміною ремкомплекту. Може навіть знадобитися заміна насоса гідропідсилювача.

Для якісного ремонту вузла знадобиться спеціальне обладнання, інструмент і тямущий майстер. На СТО Master Service ремонт насоса з усуненням протікання передбачає комплекс робіт:

  • розборка насоса ГПК;
  • дефектування деталей;
  • ремонт вала, робочої пари, клапанного механізма;
  • обов’язкова заміна ущільнювальних елементів;
  • збирання і перевірка агрегата.

Ремонт насоса рульового управління: ціна питання

Ремонт системи гідропідсилювача керма і, зокрема, насосів — один з профільних напрямків СТО Master Service.

Вартість ремонту насоса рульового управління залежить від характеру несправності: замінити ремкомплект недорого, а відновити робочу пару або корпус агрегата обійдеться дорожче. Ми пропонуємо повний комплекс робіт з діагностикою на стендах власного виробництва. Ці стенди використовуються під час будь-яких ремонтів рульової системи.

Ціна ремонту насоса ГПК розраховується виходячи з результатів діагностики і дефектування: можливо, знадобиться заміна зношених деталей.

У деяких випадках недоцільно виконувати ремонт насоса ГПК — ціна нових агрегатів для певних моделей авто дорівнює вартості ремонту. Який варіант обрати, підкажуть наші спеціалісти.

У роботі ми використовуємо якісні складники, оригінальні агрегати і насоси виробництва ТМ MSG rebuilding. Обов’язково даємо гарантію на роботу і запчастини.